Raná péče Třebíč Raná péče Třebíč Raná péče Třebíč
Charita Česká republika
Slavnostní novoroční benefiční koncert 2015 Tisk Email
Pozvánka.pdf

Čtvrteční večer 15.ledna 2015 byl pro Ranou péči Třebíč jedním z dalších slavnostních večerů. V Kamenném sále třebíčského zámku uspořádala Západomoravská vysoká škola Třebíč, o.p.s.. Slavnostní novoroční benefiční koncert, jehož výtěžek byl věnován Rané péči Třebíč. 

Koncert byl krásným hudebním zážitkem. Vyjádření hudby v podání klavíristy Kamila Ahmadie byl pro všechny výjimečným zážitkem. Výběr a provedení skladeb smíšeného komorního pěveckého sboru Coruscante přineslo radost z hudby všem přítomným.
Výtěžek z dobrovolného vstupného 16.504,- Kč byl na závěr koncertu předán společně s šekem na 5 000,- Kč od organizace KIDS FOR KIDS Mgr. Pavlíně Kovářové, koordinátorce Rané péče Třebíč.
Výtěžek bude využit na uspořádání Víkendového kurzu pro rodiny s dětmi se zdravotním postižením. Cílem kurzu je umožnit rodinám, které mají malé dítě se zdravotním postižením nebo ohrožením ve vývoji příjemně a klidně strávit víkend, získat přátele a načerpat nové síly ke zvládání svých každodenních těžkostí. Rodiny mají možnost se poradit s odborníky, dozvědět se užitečné informace, vyzkoušet si zajímavé činnosti. Kurzy přináší uvolnění a odpočinek všem členům rodiny.CORUSCANTE
CORUSCANTE
CORUSCANTE
CORUSCANTE
CORUSCANTE


 

Asociace rané péče

Raná péče Třebíč je aktivním členem Asociace pracovníků v rané péči (APRP), která sdružuje odborníky pracující v rané péči a zasazuje se o udržení a rozvoj tohoto oboru i služby. Naše pracoviště je držitelem Garance kvality, kterou APRP uděluje pracovištím pracujícím podle standardů rané péče.

 

Renaissance -certifikované pracoviště magnetoterapie
Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS