Raná péče Třebíč Raná péče Třebíč Raná péče Třebíč
Charita Česká republika

Vyhledávání

Slavnostní novoroční benefiční koncert 2015 Tisk Email
Pozvánka.pdf

Čtvrteční večer 15.ledna 2015 byl pro Ranou péči Třebíč jedním z dalších slavnostních večerů. V Kamenném sále třebíčského zámku uspořádala Západomoravská vysoká škola Třebíč, o.p.s.. Slavnostní novoroční benefiční koncert, jehož výtěžek byl věnován Rané péči Třebíč. 

Koncert byl krásným hudebním zážitkem. Vyjádření hudby v podání klavíristy Kamila Ahmadie byl pro všechny výjimečným zážitkem. Výběr a provedení skladeb smíšeného komorního pěveckého sboru Coruscante přineslo radost z hudby všem přítomným.
Výtěžek z dobrovolného vstupného 16.504,- Kč byl na závěr koncertu předán společně s šekem na 5 000,- Kč od organizace KIDS FOR KIDS Mgr. Pavlíně Kovářové, koordinátorce Rané péče Třebíč.
Výtěžek bude využit na uspořádání Víkendového kurzu pro rodiny s dětmi se zdravotním postižením. Cílem kurzu je umožnit rodinám, které mají malé dítě se zdravotním postižením nebo ohrožením ve vývoji příjemně a klidně strávit víkend, získat přátele a načerpat nové síly ke zvládání svých každodenních těžkostí. Rodiny mají možnost se poradit s odborníky, dozvědět se užitečné informace, vyzkoušet si zajímavé činnosti. Kurzy přináší uvolnění a odpočinek všem členům rodiny.CORUSCANTE
CORUSCANTE
CORUSCANTE
CORUSCANTE
CORUSCANTE


 

Asociace rané péče

Raná péče Třebíč je aktivním členem Asociace pracovníků v rané péči (APRP), která sdružuje odborníky pracující v rané péči a zasazuje se o udržení a rozvoj tohoto oboru i služby. Naše pracoviště je držitelem Garance kvality, kterou APRP uděluje pracovištím pracujícím podle standardů rané péče.

 

Renaissance -certifikované pracoviště magnetoterapie
Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS