Raná péče Třebíč Raná péče Třebíč Raná péče Třebíč
Charita Česká republika

Vyhledávání

Pravidelní dárci a partneři Tisk Email

Vážíme si spolupráce sdárci a partnery

Velice si vážíme a děkujeme Občanskému sdružení KIDS FOR KIDS a ZŠ a MŠ T.G.Masaryka Rouchovany za jejich opakovanou podporu. Již několik let naši službu pravidelně podporují nákupem nebo finančním darem na nákup rehabilitačních, kompenzačních, stimulačních a didaktických pomůcek. Pomůcky pomáhají poradcům rané péče při práci v rodinách, dětem pak umožňují maximálně rozvinout jejich dovednosti, schopnosti a nadání.

Občanské sdružení KIDS FOR KIDS nám v roce 2016 věnovalo pomůcky v hodnotě 13.415,- Kč. ZŠ a MŠ T.G.Masaryka Rouchovany věnovaly finanční příspěvek 5.000,- na nákup pomůcek.

V letošním roce 2016 máme velké problémy sfinancováním naší služby, proto vlistopadu plánujeme uspořádat prodejní výstavu výrobků dětí a rodičů, kteří využívají služby rané péče. Za věcný dar pro ranou péči děkujeme paní Libuši Nekovářové, která věnovala středisku krásné šité výrobky na prodej. Prodejem získáme finance na pokrytí některých nákladů služby.

Děkujeme všem ostatním donátorům za podporu. Bez podpory všech by nebylo možné službu rané péče dětem a jejich rodinám poskytovat.

Děkujeme, že nám pomáháte!

Kids for kids

 

 

Asociace rané péče

Raná péče Třebíč je aktivním členem Asociace pracovníků v rané péči (APRP), která sdružuje odborníky pracující v rané péči a zasazuje se o udržení a rozvoj tohoto oboru i služby. Naše pracoviště je držitelem Garance kvality, kterou APRP uděluje pracovištím pracujícím podle standardů rané péče.

 

Renaissance -certifikované pracoviště magnetoterapie
Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS