Raná péče Třebíč Raná péče Třebíč Raná péče Třebíč
Charita Česká republika

Vyhledávání

Benefiční koncerty
Slavnostní novoroční benefiční koncert 2015 Tisk Email

Poděkování


Pozvánka.pdf
Chtěly bychom touto cestou poděkovat všem, kteří se podíleli na přípravě a pořádání Slavnostního novoročního benefičního koncertu, který proběhl dne 15. 1. 2015 v Kamenném sále Zámku Třebíč. Děkujeme Západomoravské vysoké škole Třebíč, o.p.s., sboru Coruscante pod vedením Anny Kolaříkové, klavíristovi Kamilu Ahmadie, pracovníkům Zámku Třebíč, partnerům koncertu. Velký dík patří také všem návštěvníkům benefičního koncertu.
Koncert byl krásným hudebním zážitkem. Vyjádření hudby v podání klavíristy Kamila Ahmadie byl pro všechny výjimečným zážitkem. Výběr a provedení skladeb smíšeného komorního pěveckého sboru Coruscante přineslo radost z hudby všem přítomným.
Výtěžek z dobrovolného vstupného činil krásných 16.504,- Kč. Na závěr koncertu byl předán společně s šekem na 5 000,- Kč od organizace KIDS FOR KIDS Mgr. Pavlíně Kovářové, koordinátorce Rané péče Třebíč.
Výtěžek bude využit na uspořádání Víkendového kurzu pro rodiny s dětmi se zdravotním postižením. Cílem kurzu je umožnit rodinám, které mají malé dítě se zdravotním postižením nebo ohrožením ve vývoji příjemně a klidně strávit víkend, získat přátele a načerpat nové síly ke zvládání svých každodenních těžkostí. Rodiny mají možnost se poradit s odborníky, dozvědět se užitečné informace, vyzkoušet si zajímavé činnosti. Kurzy přináší uvolnění a odpočinek všem členům rodiny.

Mgr. Pavlína Kovářová, Bc. Jitka Jurková, Markéta Novotná – pracovnice Rané péče TřebíčCORUSCANTE
CORUSCANTE
CORUSCANTE
CORUSCANTE
CORUSCANTE


 


Asociace rané péče

Raná péče Třebíč je aktivním členem Asociace pracovníků v rané péči (APRP), která sdružuje odborníky pracující v rané péči a zasazuje se o udržení a rozvoj tohoto oboru i služby. Naše pracoviště je držitelem Garance kvality, kterou APRP uděluje pracovištím pracujícím podle standardů rané péče.

 

Renaissance -certifikované pracoviště magnetoterapie
Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS